دِکا هاست


خرید هاست , هاست ابری , هاست ایران , سرور مجازی , ثبت دامین
مشاوره :
+۹۸ ۹۱۸ ۸۵۸ ۰۷۶۸
همین حالا تماس بگیرید

هاست وارز ( Warez ) چیست ؟

یکی از نکاتی که قبل از خرید هاست باید به آن توجه کنید این است که تعیین کنید آیا آن هاست وارز است یا غیر وارز ، البته این درصورتی است که شما میخواهید در هاست خود از اسکریپت نال شده استفاده کنید یا نه ؟ حتما با سایتهای تحت عنوان وارز روبرو شدید. سایتهایی که برای اولین بار توسط اشخاص روسی راه اندازی شدند. کار این سایتها انتشار نرم افزارهای پولی به صورت کرک شده و رایگان در وب می باشد .

 

 

اکثر سرورها و دیتاسنترهایی که کار میزبانی سایتها را بر عهده دارند در کشورهای آمریکا و کانادا می باشند و چون قانون کپی رایت به شدت در این کشورها رعایت می شود با سایتهایی که اقدام به انتشار نرم افزارهی دارای حق کپی رایت می کنند به شدت برخورد می گردد. بنابراین سایتهای وارز هاست خود را از کشوری که در آن کپی رایت رعایت نمی شود تهیه می کنند. کشورهایی مثل روسیه ، چین ، هنگ کنگ و ایران ! به همین دلیل به دیتاسنترهایی که در این کشورها قرار دارند و به قانون کپی رایت اهمیت نمی دهند، وارز می گویند . به طور مثال اگر شما بخواهید سیستم وی بولتین ( انجمن ساز ) را به صورت رایگان بر روی هاستی که سرور آن در کشورهای آمریکا ، کانادا و دیگر کشور های دارای حق کپی رایت است نصب کنید ، شرکت سازنده این اسکریپت ( JelSoft ) از شما شکایت خواهد کرد و سایت شما توسط دیتاسنتر مسدود خواهد شد ! اما اگر هاست خود را از دیتاسنترهایی در کشور های چین ، هلند ، آلمان ، ایران و روسیه قرار دارند ، تهیه کنید بدون نگرانی می توانید از اسکریپت های رایگان همچون وی بولتین استفاده نمایید.
نکته : سیستم انجمن ساز ویبولتین که توسط شرکت جلسافت ( JelSoft ) توسعه یافته و ارائه شده بر خلاف آنچه اغلب کاربران ایرانی تصور می کنند رایگان نبوده و برای استفاده از آن باید در ازای پرداخت مبلغی نسخه اصلی و لایسنس آن را از سایت مربوطه دریافت کرد

تاریخ : ۶ مهر ۱۳۹۶ موضوع : آموزش ها
برچسب ها : ، ، ، ، ، ،
برای دریافت آخرین اخبار سیام و اعزام و شرایط ها عضو خبرنامه شوید